Přístup k internetové televize u nás v síti považujeme za samozřejmost pro každého, a proto ji dáváme k Internetovému připojení v prémiovém podání!

Služba obsahuje přes 100 televiních kanálů, kde jsou obaženy veškeré hlavní kanály, které lze přijímat běžně pomocí televizní antény. Kanály lze sledovat na zařízeních využívající přístup k internetu, jako jsou počítače, notebooky, chytré televize (Samsung, LG, Panasonic, AndroidTV), mobilní telefony (Android, Apple), internetové SetTopBoxy, tablety a další podobná zařízení. IPTV sledujete prostřednictvím internetového prohlížeče nebo volně stažitelné aplikace.

Internetová televize umožňuje sledovat televizní obsah nezávisle na aktuálním čase. Živé vysílání lze pozastavit, budoucí programy narhát pomocí služby rekordér, u kanálů využít zpětné přehrávání a to až 7 dní zpětně. Díky internetové televizi již nejste nuceni sledovat televizní reklamy díky službě rekordér! Při zpětném sledování pořadů lze televizní reklamy jednoduše přeskočit. Využívání internetové televize proto skýtá obrovský komfort oproti sledování běžného pozemního televizního vysílání, kabelové televize nebo satelitu. Služba není závislá na DVB-T ani DVB-T2 vysílání, čili nepotřebujete televizní anténu ani DVB-T zařízení.


Služba sledovanitv.cz u nás zahrnuje:

  • TV balíček START (aktuálně více jak 100 kanálů)
  • videorekordér 50h a až 7dní timeshift (zpětný pohyb v čase)
  • službu SmartTV
  • možnost souběžného sledování až na 6 zařízeních najednou, a to 2xSmartTV + 4x zařízení typu PC, mobil, tablet (možno navýšit ještě o další SmartTV)

Službu internetové televize lze sledovat na počitači/notebooku přes běžný internetový prohlžeč a na podporovaných tabletech, mobilních zařízeních, apple zařízeních, chytrých televizí (SmartTV) a STB. V případě, že si pořizujete novou SmartTV, určitě se proto dotázejte prodejce, zda službu sledovantv.cz podporuje, sledovanitv.cz je jedna z nejpoužívanějších internetových televizí u nás!


Ke službě je možné si dokoupit i prémový televizní obsah za velice příznivou cenu. Více ke službě se můžete dozvědět >zde<


 Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz, s.r.o., U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČO: 01607910.